עיצוב החיוך

השתלה והעמסה מיידית ביום אחד בסדציה או בהרדמה כללית פציינטים רבים חוששים מטיפולי שיניים ומכאבים פוסט אופרטיביים מכל מיני סיבות. לכן בעקבות החשש והפחד מזניחים את בריאות הפה לאורך השנים וגורמים בעצם לאובדן המנשן ולקריסת המימד האנכי הסגרי. כיום, ניתן לבצע את כל התהליך בשלב אחד, לרבות העמסה מיידית לאחר השגת יציבות ראשונית של השתלים הדנטליים, ולאחר מס חודשים למסור את השיקום הסופי. מרפאת שיניים ״סביון קליניק״ נותנת מענה של השתלה והעמסה מיידית ביום אחד לרבות גשר זמני שמבוצע במעבדה, אך יחד עם זאת חשוב לזכור ששיתוף פעולה מלא של הפציינט היינו הכרחי להצלחת הטיפול העתידי.

יתרונות השתלה והעמסה מיידית ביום אחד במרפאתנו
 1. תכנון מוקדם בתוכנת תלת מימד לרבות פיזור השתלים, אורך וקוטר השתלים.
 2. הכנת גשר זמני מוכן מראש חרוט במעבדה בטכולוגיית CAD -CAM
 3. השתלה מונחת מחשב – יצירת סד מדריך סיליקוני עם פתח השתלה
 4. שימוש בעצם סטרילית ממקור אדם בלבד ועצם אוטוגנית מהמטופל עצמו
 5. הפקת טסיות עשירות בפברין מדם של המטופל עצמו בעזרת צנטריפוגה לריפוי מהיר וליצירת כלי דם חדשים לרבות שחרור של תאי דם לבנים במקרה של זיהום.
 6. שימוש בתפרים זעירים לריפוי מהיר ולפגיעה מינימלית בריקמה רכה
 7. השתלה תחת עיקרון של כירורגיה זעירה ולא פולשנית תחת מיקרוסקופ טיפולי.
 8. מעקב צמוד של הרופא לאחר הניתוח 24/7 ומענה חירום במקרה הצורך.
 9. שימוש במכשיר פייזו – PIEZO – SURGERY לשליטה מלאה בעיצוב וחיתוך העצם לרבות קצירת העצם ושימוש בה בזמן הניתוח בפיו של המטופל.
 10. חסכון כלכלי בעלות החומר והפקת חומרים ביולוגיים של המטופל עצמו

חשוב לזכור! לא כל מועמד מתאים להשתלה והעמסה מיידית, במידה ולא מושגת יציבות ראשונית, השתל ייכשל ולכן יש להימנע מהעמסה מיידית ולפנות לטכניקות אחרות. מרפאתנו פועלת מתוך עיקרון של לתת למטופל את הטיפול הטוב ביותר והאיכותי ביותר מתוך שיקול מקצועי בלבד.

מילואית מחרסינה מונוליטית ברפואת שיניים הקלאסית, כאשר הפציינט היה מגיע עם הרס נרחב של כותרת השן ו/או עששת נרחבת, הטיפול המיידי שהיה מוצע לו היינו ביצוע טיפול שורש, ושחזור כותרת השן ע״י מבנה וכתר חרסינה על בסיס מתכת לא אצילה (ברזל) ברוב המקרים. הטיפול הנ״ל היה די פופולרי בשנים האחרונות.

ברפואת השיניים המודרנית עם דגש על רפואת שיניים זעירה ולא פולשנית, אנו מצליחים ״להציל״ את השן מפני ביצוע טיפול פולשני נרחב לרבות טיפול שורש. הקונצפט די פשוט, בעזרת טווח הגדלה מתאים ותחת מיקרוסקופ טיפולי אנו נמנעים מפגיעה במוך השן, עם ביצוע השחזה מדוייקת תחת בידוד של סכר גומי, והדבקה כימית של השחזור. השחזור יכול להיות מקומפוזיט צמנט, מחרסינה מונוליטית, או מזירקוניה מלאה.

יתרונות הטכניקה בביצוע מילואית מחרסינה / זירקוניה/ קומפוזיט
 1. שן ויטלית ללא טיפול שורש הינה חזקה יותר ותהייה פונקציונאלית לשנים רבות.
 2. באי ביצוע טיפול שורש אין שינוי גוון או הכתמה של זגוגית השן.
 3. טיפול שמרני, זעיר ולא פולשני – הסרה מועטה של חומר שן.
 4. חיסכון כלכלי למטופל לרבות מס מועטשל ביקורים אצל רופא שיניים.
 5. שמירה על בריאות החניכיים ומניעת דלקת עתידית באי ביצוע כתר על בסיס מתכתי.
 6. מילואית מבוצעת בשיטת CAD-CAM מחרסינה מונוליטית (בלוק חרסינה מלא)
 7. באזור הטוחנות ניתן לבצע מילואית מזירקוניה מלאה (PRETAU) בצבע של המטופל.
 8. ניתן לבצע טיפול שורש בעתיד במקרה הצורך דרך המילואית, ללא הסרתה.
 9. אומנות השחזור ורפואת שיניים איכותית ללא פשרות.
אנו מאמינים שלכל פציינט מגיע הטיפול הטוב והאיכותי ביותר שקיים בשוק הדנטלי, לכן אנו לא חוסכים בציוד ומשאבים כדי להעניק לך את הטוב ביותר מתוך עיקרון שמניע אותנו והוא שאיפה למצויינות, ואיכות ללא פשרות. ראוי לציין שהטכניקה דורשת מיומנות רופא ומיקרוסקופ טיפולי. כמו כן מעבדת שיניים איכותית תורמת להצלחת הטיפול הדנטלי.

שלבי עבודה בביצוע מילואית

פגישה ראשונה – בודקים האם פציינט מועמד למילואית, לפי מיקום השן בוחרים את החומר לשחזור העתידי, הכנת חלל ולקיחת מידה, שליחה למעבדה, הנחת סתימה זמנית. פגישה שנייה – בדיקת התאמה, צילום רנטגן ובדיקת שולי השחזור, מסירה + הדבקה עם קומפוזיט צמנט, איזון סגר. פגישה שלישית – מעקב לאחר תקופה בת חצי שנה.

לקבלת הצעת מחיר עכשיו

לחצו כאן