טיפולים המבוצעים ב״סביון מדיקל סנטר״



השאיפה למצויינות ולאיכות הטיפול הדנטלי הוא בגדר חובה ולא המלצה, תוך התייחסות לרצון המטופל. ״טעמו המתוק של המחיר הזול פג מהר יותר מטעמו המר של האיכות הירודה״. אצלנו איכות הוא לא גימיק אלא דרך חיים. אנו מאמינים כי הטיפולים אמורים להתבצע במרפאה אחת תחת קורת גג אחת ולהעניק למטופל את תחושת הביטחון והאמונה שהוא מקבל את הטיפול הטוב ע"י רופא השיניים שמלווה אותו מתחילת דרכו ועד סופו. לאחר סיום הטיפול, המטופל מקבל תעודת אחריות על הטיפולים שביצע במרפאה, ומגיע לביקורת ולתחזוקה אחת לחצי שנה. 

רפואת שיניים מתקדמת במיקרוסקופ 

בעידן המודרני בעזרת מיקסוקופ טיפולי ניתן לבצע: שחזורים עמוקים מחרסינה מונולוטית ללא ביצוע טיפולי שורש ו/או כירורגיה זעירה ולא פולשנית בעזרת כלים ומחטים זעירים ו/או השחזה מינימלית ולא פולשנית לביצוע ציפויי חרסינה ו/או השתלה דנטלית בשיטה זעירה ולא פולשנית ו/או ניתוחי חניכיים אסתטיים בשיטה זעירה ולא פולשנית.

קרא עוד...

פיסול ועיצוב פנים

המשמעות של הזדקנות (AGING ) - כאשר אנחנו צעירים יש לנו פיזור נפח פנים מושלם, ומשנות ה-30 מתחיל תהליך הזדקנות הטבעי של הפנים הכולל הצטמקות של רקמות שומן ואיבוד נפח בפנים, הופעת קמטים, הופעת עור יבש, ואטרופיה של שרירי הפנים, שמתחזק לקראת גיל 50. המשמעות היא שאנחנו הופכים להיות מבוגרים יותר במהלך החיים. ההשלכות לכך היא הצטברות של שינויים בגוף האדם במהלך החיים המקיף אותנו בצורה פיזיולוגית, פסיכולוגית, וסוציולוגית.

קרא עוד...


השתלה והעמסה מיידית ביום אחד

ניתן לבצע השתלה והעמסה מיידית ביום אחד בטכניקות שונות, לאחר ביצוע תכנון בתלת מימד ושילוב של סד כירורגי מונחה מחשב. ההשתלה מבוצעת באמצעות מיקרוסקופ טיפולי. שילוב של מיקרוסקופ, טכנולוגיה, והדמייה דיגיטלית תורמים להצלחת הטיפול ומעלים את סיכויי ההישרדות בחלל הפה לשנים רבות. חשוב לזכור, מחשבה תחילה, מפתח להצלחה. 

קרא עוד...

השתלות דנטליות מונחות מחשב

רפואת שיניים בשנים האחרונות עברה מהפכה דיגיטלית. בעידן המודרני, אנו משתמשים יותר ויותר בטכנולוגיה על מנת לבנות מחדש את המשנן הן מפן הפונקציונאלי והן מפן האסתטתי. בעזרת הטכנולוגיה אנו משתילים את השתלים בעזרת סד כירורגי שמתלבש על שיניו של המטופל או על גבי רקמה רכה למחוסרי שיניים. שתלים דנטליים מונחי מחשב הם בעצם תכנון מקדים של אזור ההשתלה בעזרת מחשב לפני ההשתלה עצמה. כך הפציינט יודע בדיוק את כל התהליך ואת כל הפרוצדורה, כאשר ההדמייה מונחת לפניו לרבות סוג השתל, אורך השתל, כמות השתלים וכד'.

קרא עוד...

השתלת עצם / שחזור רכסים

ברכסים ספוגים במימד אנכי ואופקי לא תמיד יש מספיק עצם להחדרת שתלים דנטליים ולהשגת יציבות לטווח ארוך של שנים. השתל הדנטלי חייב להיות מוקף במינימום 2 מ״מ עצם מסביב לשתל על מנת למנוע ספיגה עתידית ולכשלון השתל. לכן ניתן ורצוי לבצע השתלות עצם בשלב אחד או בשני שלבים.

בדיקה האם יש צורך בהשתלת עצם נראת לאחר פענוח של צילום סיטי. חשוב לזכור שאיכות חומרים וניקוי החומרים תורם להצלחת הטיפול. בקליניקה לא חוסכים בחומרים וקונים את החומרים הכי איכותיים הקיימים בשוק הדנטלי.

קרא עוד...

הרמת סינוס תחת מיקרוסקופ

פציינט מחוסר שיניים בעטיו של העקירות שבוצעו לו בעבר, ו/או עקב נשיאת תותבת נשלפת ייתקל לא מעט פעמיים באטרופיה – חוסר עצם של הלסת עליונה בשלב של ביצוע השתלה עתידית. הרמת סינוס פתוחה קלאסית – היינה טכניקה של פתיחת חלון צדדית בלסת העליונה בעזרת מכשיר ממונע (טורבינה). תחילה חושפים את ממברנת שניידריאן, מבצעים הרמה של המממברנה בעזרת כפות ייעודיות, ולבסוף משתילים עצם לתוך הסינוס. הרמת סינוס סגורה - היינה טכניקה של הרמת סינוס בשיטה ״העיוורת״ ללא פתיחת חלון צדדית. הרמת סינוס מתבצעת דרך עצם הלסת מתוך חלל הפה ולא מהצד. תחילה מבצעים קדח עד רצפת הסינוס, ביצוע של שבר קטן ברצפת הסינוס, השתלת עצם, והברגת שתל.

קרא עוד...

עקירות שיני בינה כלואות

שיני בינה בוקעות בגילאים 18-30 והן השיניים האחרונות בסידרה. שיני בינה בוקעות בחלל הפה במנח ובצורה שונה לכל אחד ואחת, וגורמים לא פעם לכאבים, דלקות, לפריקורוניטיס, ולעששת בשן הסמוכה. שן בינה כלואה היינו נבט שלא בוקע או בוקע לחלל הפה בצורה חלקית במנח מזיאלי או דיסטאלי וגורם ללחץ על השיניים לפניו ו/או לכאבים חזקים, ו/או לנפיחות ו/או כיס פריודונטלי.

קרא עוד...

אפיסקטומי תחת מיקרוסקופ 

טכניקה של קיטוע חוד השורש מבוצע בשלב שטיפול שורש קונבציונאלי לא אפקטיבי ולא יעיל בסילוק חדייקים בחוד השורש (אפקס). בשיטה זו באמצעות מיקרוסקופ טיפולי קוטעים את חוד השורש כ-3 מ״מ, ומבצעים טיפול רטרוגרדי ואוטמים את קצה השורש. באמצעות טיפול זה השן מתפקדת שנים רבות ונמנעת עקירת שן שלא לצורך. 

קרא עוד...


 עיצוב החיוך - Smile Design

ד״ר אריאל סביון יעצב לך את החיוך ויעניק לך בטחון שפשוט לא תפסיק/י לחייך!

בעידן המודרני, ברפואת השיניים האסתטית, רופא שיניים מוגדר כאדריכל או מהנדס של החיוך שלך. לא עוד רק רפואת שיניים מתקנת ו/או משחזרת, אלא עיקר הפוקוס על רפואת שיניים האסתטית תוך דגש על עיצוב החיוך היכול להיות מורכב מציפויי חרסינה ו/או מכתרי חרסינה ללא מתכת ו/או ציפויי קומפוזיט בשילוב של הלבנת שיניים ו/או ניתוחי חניכיים לצורך אסתטי. עיצוב החיוך מתועד ומצולם בסטודיו במרפאתנו לפני תחילת הטיפול ולאחריו  וממחיש את הצלחת הטיפול הדנטלי.

קרא עוד...

טיפולי שיניים תחת סדיציה עמוקה / הרדמה כללית

בביצוע טיפולים מורכבים ו/או נרחבים ניתן לבצע טיפול תחת סדציה עמוקה ( פציינט נושם בכוחות עצמו) או תחת הרדמה כללית הכרוכה במרדים בזמן ההרדמה ( הפציינט מונשם).

תחת הרדמה כללית, הפציינט אינו חש כאבים  במהלך הניתוח ו/או הטיפול. בהרדמה כללית ניתן לבצע השתלות דנטליות והעמסה מיידית ביום אחד.

הטיפול בהרדמה כללית נועד בעיקר למטופלים חרדתיים הפוחדים מטיפולי שיניים, למטופלים בעלי רפלקס הקאה גבוה, או לטיפולי שיניים נרחבים מעל 3 שעות.

קרא עוד...


שחזורים מחרסינה מונוליטית

ברפואת שיניים זעירה ולא פולשנית ניתן ״להציל״ את גורל השן מביצוע טיפול שורש במקרים של הרס כותרת נרחב, ולבצע שחזור שן מחרסינה מונוליטית המבוצע בטכנולוגיית cad-cam.

הטיפול מבוצע תחת מיקרוסקופ אשר תורם לדיוק בשלב ההכנה ובשלב ההדבקה ומונע טיפול יתר בשן וחוסך הוצאה כלכלית למטופל.

קרא עוד...

שימוש בממברנה בהשתלות עצם

שימוש בממברנות בשלב של ביצוע השתלות עצם מהווה חוד החנית בשחזור לסת אטרופית ויצירה של עצם חדשה. ישנם סוגים שונים של ממברנות ברפואת שיניים וכל סוג משמש תפקיד מסוים. ישנה ממברנה יציבה ולא יציבה, נספגת ולא נספגת. על מנת לעשות שימוש מושכל חייב האימפלנטולוג להבין לעומק את החשיבות הרבה שכל ממברנה נותנת, בלעדייה העצם או המטרה שאנו רוצים להשיג תהייה חלקית בלבד. 

 קרא עוד...

ציפויי חרסינה תחת מיקרוסקופ

תחת מיקרוסקופ טיפולי והגדלה מתאימה מבוצעת השחזה מינימלית ולא פולשנית הנעה בין 0.3 מ״מ - 0.7 מ״מ (ללא ביצוע טיפול שורש) עם מקדחים זעירים בגודל של שערה. הפציינט יוצא עם ציפויים בעובי של 0.5 מ״מ ללא רגישות ו/או כאבים ועם ״חיוך הוליוודי״.

הוכח שחיוך יפה תורם לביטחון העצמי ולשמחת חיים! כיום, כל פציינט יכול לצאת עם חיוך נוצץ!

קרא עוד...

אמדוגיין ושימושו ברפואת שיניים.

מטופלים רבים סובלים ממחלות חניכיים ונסיגת חניכיים באזורים מסויימים מגורמים שונים. נסיגת ו/או מחלת חניכיים גורמת לרגישות יתר ו/או דימום בזמן הצחצוח, ולכאב כרוני עמום. רגישות יתר נובעת עקב חשיפת שורש שן העשויה מצמנטום שהיינו חומר מבודד חלש וגורם למעבר של חום ו/או קור דרך צינוריות דנטין למוך השן וכתוצאה מכך לתגובת יתר ורגישות. הדבר אף מוביל למחלת חניכיים מתקדמת כחלק מתהליך דלקתי הקיים באזור. מחלת חניכיים מתקדמת עלולה לגרום לאובדן תאחיזה של השן ולהוביל לאובדן השן.

קרא עוד...

יצירת טסיות עשירות בפיברין – PRF

מחקרים רבים שנערכו לאחרונה הראו את הפוטנציאל של התאים הלבנים לטפל בדלקת. בעזרת הפקת דם ממטופל עצמו ויצירת טסיות עשירות בפיברין ניתן להגדיל את אפקט האצת בניית העצם באתר המושתל בעזרת ממברנות/ יריעות פיברין.

קרא עוד

ניתוחי חניכיים תחת מיקרוסקופ

אחוז גבוה מהפציינטים מגיעים עם קו חיוך גבוה ועודף חניכיים וכותרת שן קטנה. באמצעות מיקרוסקופ טיפולי ותחת קונספט של כירורגיה זעירה ולא פולשנית מבצעים ניתוח חניכיים עם כלים כירורגיים ומחטים זעירים אשר מפחיתים את הטראומה של הרקמה הרכה ותורמים לריפוי מהיר ולאסתטיקה מקסימלית ומונעים הצטלקות של האזור.

קרא עוד...

הלבנת שיניים במרפאה תוך שעה

הבהרה בלייזר במרפאה מבוצעת תוך שעה ומבהירה בשתי דרגות מצבע השן המקורית. אחוז גבוה מאנשים צורכים קפאין או תה, אוכלים מאכלים עם פיגמנטים, לכן עם השנים השיניים מתכהות ואנו מאבדים את לובן השן. תוך שעה ניתן להחזיר את המצב לקדמותו באמצעות מי חמצן בריכוז של 22 אחוז, המפחית משמעותית את הרגישות לאחר ההבהרה במרפאה.

הבהרה במרפאה תוך שעה מתאימה לזוג שעומד להתחתן, לאנשים לפני אירוע משמעותי, או סתם לאלו שלא רוצים ללכת עם סד ביתי במשך 8 שבועות.

קרא עוד...

אצלנו בקליניקה אתם פשוט... בידיים טובות!