רפואת שיניים בלייזר בישראל

ד״ר איתי אהרון

שתף דף זה
ד״ר איתי אהרון רופא בצוות של ד״ר אריאל סביון
תוכן עניינים

אודות ד"ר איתי אהרון

ד”ר איתי אהרון DMD, בוגר הפקולטה הראשונה לרפואה, אוניברסיטת צ'ארלס בפראג. רופא שיניים העוסק ברפואת שיניים בשילוב של רפואה אסתטית בראש צוואר.

ד״ר אהרון מבצע טיפולים בתחום רפואת שיניים כגון: כירורגיה, רפואת שיניים אסתטית ופיסול קווי החיוך. מתמיד ללמוד ממנטורים רבים ברחבי העולם ומשתתף תדיר בכנסים ובקורסים.

חבר באיגוד הישראלי לרפואת שיניים.

"אני מאמין שלהיות רופא זאת זכות ולכל מטופל יש את הסיפור שלו והאישיות שלו, אני מתאים את האישיות שלי ואת כל כלי התודעה שלי לאישיות של המטופל וזה היופי של גמישות תקשורתית ואינטלקטואלית וכשאני מבין שכל מטופל הוא אתגר בשבילי אני מבין שאני כל הזמן בתחרות עם עצמי כדי להשתפר ללמוד, להתמיד ולספק את הטיפול הטוב ביותר".

ד"ר אריאל סביון
ד"ר אריאל סביון

ד״ר אריאל סביון רופא שיניים מעל 15 שנה, בעל תואר מאסטר כפול (גרמניה) במדעי הלייזר ומדעי האימפלנטולוגיה (שתלים דנטליים). משמש כמנהל רפואי של תאגיד שיניים ״סביון מדיקל סנטר בע״מ. בעלים של מועדון לימודי יוקרתי master_ implant, המכשיר רופאי שיניים בתחומים שונים. מדריך מוסמך היחידי בארץ של World Clinical Laser Institute בתחום מדעי הלייזר ברפואת שיניים בישראל. ד״ר סביון, מוביל דעה של חברות מובילות בארץ ובעולם, חוקר ומרצה בינלאומי בתחום רפואת שיניים בלייזר, רפואת חניכיים ושתלים דנטליים.

ד״ר איתי אהרון רופא בצוות של ד״ר אריאל סביון

לקביעת תור התקשרו

טיפולים דנטליים

לפרטים נוספים וקביעת תור צרו קשר עוד היום

10 טיפים לציפויי חרסינה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​