צרו קשר היום למידע נוסף אודות הטיפולים של סביון קליניק:

עקירות שיני בינה כלואות

שיני בינה בוקעות בגילאים 18-30 והן השיניים האחרונות בסידרהשיני בינה בוקעות בחלל הפה במנח ובצורה שונה לכל אחד ואחת, וגורמים לא פעם לכאבים, דלקות, לפריקורוניטיס, ולעששת בשן הסמוכה.

שן בינה כלואה היינו נבט שלא בוקע או בוקע לחלל הפה בצורה חלקית במנח מזיאלי או דיסטאלי וגורם ללחץ על השיניים לפניו ו/או לכאבים חזקים, ו/או לנפיחות ו/או כיס פריודונטלי.

יתרונות בבחירת ״סביון קליניק״ לביצוע עקירת שן בינה כלואה!

  1. עקירת שן בינה מתבצעת תחת מיקרוסקופ טיפולי המעניק דיוק, וראות טובה יותר.
  2. טכניקה של כירורגיה זעירה ולא פולשנית הגורם להחלמה וריפוי מהיר של המטופל.
  3. עקירה עם מכשיר פייזו (PIEZO-SURGERY) מיוחד לחיתוך ושחרור עצם סביב השן עם טיפים אולטראסוניים ייעודיים לפרוצדורה המדוברת. שליטה מלאה בזמן העקירה ומזעור פגיעה ברקמות הרכות לרבות פגיעה עצבית.
  4. שימוש בדם המטופל עצמו ליצירת טסיות עשירות בפיברין על מנת לעודד יצירת כלי דם חדשים, הגורם לריפוי מהיר של האזור לאחר העקירה.
  5. שימוש בתפרים נספגים ו/או בתפרים זעירים על מנת למנוע קירעה ו/או פציעה של הרקמה הרכה.
  6. הרמת מתלה מינימלית, ושימור סטרוקטורות אנטומיות. ֿ
  7. ביצוע צילום סיטי ותכנון מוקדם והכנה של הפציינט לפני העקירה.
  8. אפשרות לביצוע העקירה תחת הרדמה כללית או סדציה עמוקה.
  9. לבעלי חרדה דנטאלית אופציה לביצוע רפלקסולוגיה או הכנה פסיכולוגית מוקדמת לפני או בזמן העקירה על מנת להוריד את החרדה או המתח הנפשי.

חשוב לזכור! שקיים סיכון של תופעות לוואי כמו: שטפי דם, הגבלה בפתיחת הפה, נפיחות, כאב, בחילות. לקוחותנו מספרים כי לאחר יום חזרו לשיגרה מלאה ללא נפיחות ו/או כאבים.

ההיגיון היינו פשוט, ברגע שמבצעים עקירה על פי טכניקה של כירורגיה זעירה ולא פולשנית, בצורה מושכלת, ולא טראומטית עם טווח הגדלה מתאים והבנה של ביולוגיית  הגוף, אין סיבה שהטיפול האמור יהיה כואב וטראומטי לפציינט.

לסרטון הדגמה לחץ כאן

לסרטון אנימציה נוסף לחץ כאן

לקבלת הצעת מחיר עכשיו

לחצו כאן