רפואת שיניים בלייזר בישראל

ציפויי חרסינה לשיניים תחת מיקרוסקופ

שתף דף זה
תוכן עניינים

ציפוי חרסינה לשיניים – venners / laminate

ברפואת שיניים הקלאסית פציינטים היו פוקדים במרפאתו של רופא השיניים רק כשאר נזדקקו לטיפול שיניים מתקן / משחזר. ללא התייחסות לפן האסתטי או לעיצוב החיוך. כיום, ברפואת השיניים האסתטית, יש יותר מודעות ודרישה לקבלת חיוך יפה שמכונה בשפת העם ״חיוך הוליוודי״. אך יחד עם זאת פציינטים חוששים מהסרה של השן ופגיעה בו היכולה לגרום לרגישות וכאבים בעתיד.

עם מהפכת הטכנולוגיה בשוק הדנטלי ניתן לעצב את החיוך עם חרסינה מונוליטית בעזרת תוכניית הדמייה וגילוף אבחנתי מקדים. ד״ר סביון אריאל מגדיר את עצמו כאדריכל או מהנדס של החיוך ולא רק כרופא שיניים. אנו רואים את רפואת שיניים כאומנות וכיצירה. תחת מיקרוסקופ טיפולי מתבצעת השחזה מינימלית אם בכלל היכולה לנוע בין 0.3- 1 מ״מ. רק לסבר את האוזן עיני אדם אינם רואות את ההשחזה כלל.

טיפול ציפוי חרסינה בגישה זעיר פולשנית בשילוב לייזר ומיקרוסקופ

לקביעת תור התקשרו

077-6670094 או השאירו פרטים


יצירת קשר

יתרנות הטכניקה של השחזה מינימלית ולא פולשנית בציפויי חרסינה.

 • שימור חומר שן והורדה רק לצורך עיצוב החיוך ותו לא.
 • בקרה ושליטה מלאה בזמן ההשחזה.
 • ראות והגדלה מתאימה תחת מיקרסקופ תורמת להצלחת הטיפול.
 • שולי השחזה מדוייקים מאוד והבלטה עם מקדחים מיוחדים
 • השחזה עם מקדחים מאוד דקים 0.3 מ״מ לצורך שימור השן.
 • בדיקה עם מפתח סיליקון ובקרת הורדה של חומר שן מספקת.
 • אין רגישות ואו כאבים לאחר ההשחזה או הדבקת הציפויים.
 • שמירה על בריאות החניכיים בביצוע השחזה על חניכית או גבול חניכית ללא פלישה למרחב הביולוגי.
 • הדבקה תחת בידוד סכר גומי ושליטה מלאה בזמן ההדבקה.
 • אין התנתקות של ציפויי חרסינה או שברי חרסינה בגלל הדיוק בהשחזה ובהדבקה.
 • תוצאה אסתטית מקסימלית בהורדת חומר שן מינימלית.
 • אין צורך בביצוע טיפולי שורש או כתרי חרסינה.
 • אין שינוי גוון או צבע – הדבקה מבוצעת באותו צבע.
 • פני שטח של החרסינה בוהקים וחלקים.
 • שינוי גוון ללבן יותר בפציינטים עם גוון מולד כתום או אפור.

שלבי עבודה בביצוע ציפויי חרסינה

פגישה ראשונה – בדיקה קלינית שמבוצעת ע״י ד״ר סביון אריאל. צילומי סטילס בסטודיו לפני תחילת הטיפולים. לקיחת מידות ליצירת מודלי לימוד מגבס. לקיחת צבע.

במעבדה – ביצוע גילוף משעווה ע״י טכנאי אומן שמתמחה בעיקר שציפויי חרסינה ושחזורים אסתטיים. תכנון בתוכנה של השחזור הסופי עם ד״ר אריאל סביון כולל בדיקה של כל הפרמטרים. הכנת מפתח סיליקון עם מודל מגבס מגולף המדמה את השיניים העתידיות.

פגישה שנייה – הצגה לפציינט, הדמייה בחלל הפה עם אקריל או קומפוזיט עם השיניים שגולפו במעבדה. גימור וליטוש, תוך הקשבה לרצונותיו של הפציינט. ביצוע צילום בסטודיו עם ההדמייה.

שלב ב׳ – אם הפציינט מרוצה, מתבצעת השחזה מינימלית עם מקדחים מאוד זעירים תחת מיקרוסקופ, עם בדיקה של מפתח סיליקון שבוצע במעבדה. לקיחת מידות, הכנת ציפויים זמניים, שליחת העבודה למעבדה.

פגישה שלישית – מסירה + הדבקת הציפויים, צילום סטילס בסטודיו, הצגת תמונות לפציינט לפני ואחרי. אחריות לשנה.

חשוב זכור! שמיומנות רופא בהכנת ציפויים בהשחזה מינימלית – זעירה תחת מיקרוסקופ הייינה נדבך חשוב להצלחת הטיפול ובמניעת רגישות פוסט אופרטיבית.

במרפאת ״סביון מדיקל סנטר״ מקפידים לעבוד עם טכנאי שיניים בדרגת אומן ו/או מומחה שהיינם חלק מהצלחת הטיפול ובעיצוב החיוך. אנו מלווים את הפציינט מתחילת התהליך ועד סופו עם אחריות מלאה על טיב ואיכות הטיפולים לרבות תיקונים במקרה הצורך ללא עלות נוספת מצד הפציינט.חייג עכשיו


השאר פרטים

ד"ר אריאל סביון
ד"ר אריאל סביון

ד״ר אריאל סביון רופא שיניים מעל 15 שנה, בעל תואר מאסטר כפול (גרמניה) במדעי הלייזר ומדעי האימפלנטולוגיה (שתלים דנטליים). משמש כמנהל רפואי של תאגיד שיניים ״סביון מדיקל סנטר בע״מ. בעלים של מועדון לימודי יוקרתי master_ implant, המכשיר רופאי שיניים בתחומים שונים. מדריך מוסמך היחידי בארץ של World Clinical Laser Institute בתחום מדעי הלייזר ברפואת שיניים בישראל. ד״ר סביון, מוביל דעה של חברות מובילות בארץ ובעולם, חוקר ומרצה בינלאומי בתחום רפואת שיניים בלייזר, רפואת חניכיים ושתלים דנטליים.

לקביעת תור התקשרו

טיפולים דנטליים

לפרטים נוספים וקביעת תור צרו קשר עוד היום

10 טיפים לציפויי חרסינה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​