רפואת שיניים בלייזר בישראל

ניקוי אבנית

שתף דף זה
תוכן עניינים

אודות כותב המאמר ד״ר אריאל סביון

ד״ר אריאל סביון רופא שיניים מעל 15 שנה, בעל תואר מאסטר כפול (גרמניה) במדעי הלייזר ומדעי האימפלנטולוגיה (שתלים דנטליים).

משמש כמנהל רפואי של תאגיד שיניים ״סביון מדיקל סנטר בע״מ. בעלים של מועדון לימודי יוקרתי master_ implant, המכשיר רופאי שיניים בתחומים שונים.

מדריך מוסמך היחידי בארץ של World Clinical Laser Institute בתחום מדעי הלייזר ברפואת שיניים בישראל.

ד״ר סביון, מוביל דעה של חברות מובילות בארץ ובעולם, חוקר ומרצה בינלאומי בתחום רפואת שיניים בלייזר, רפואת חניכיים ושתלים דנטליים.

ד"ר אריאל סביון

ניקוי אבנית ותחזוקה נאותה הינה אבן יסוד בהצלחת הטיפול הדנטלי או השמירה על הפלורה הדנטלית התקינה. לדאבוני, אחוז גבוה מהפציינטים אינם מקפידים כלל על הגיינה אורלית נאותה ואינם מודעים לאופן הצחצוח לרבות שימוש באביזרים נלווים. 

שימוש במברשות שיניים חשמליות ו/או במברשות שיניים רכות הינו נדבך חשוב במניעת מחלות חניכיים שגורמות נזק עצום למנשן כולו ולספיגות עצם. שימוש בקיסמים אינטרדנטליים הינו כלל ברזל שהינו חלק בלתי נפרד מצחצוח עצמו. שטיפות פה על בסיס יומיומי הינו תורם להורדת החומציות בחלל הפה ומניעת התרבות של חיידקי לקטובציל או סטרפטוקופ מוטנס, שהינו גורם להופעת עששות במנשן. תחזוקה נכונה של צחצוח + תכשירים נלווים תורמת להצלחת הטיפול הדנטלי במיוחד לפציינטים שעברו השתלות דנטליות. פציינטים עם שיקום פה מלא כלל אינם מודעים לחשיבות של תחזוקה, ניקוי אבנית וביקורת אצל הרופא המטפל. זכרו! מחשבה תחילה מפתח להצלחה! הקדימו תרופה למכה, ותגיעו לניקוי אבנית סדיר גם אם לדעתכם הכל בסדר. כך תחסכו אלפי שקלים על טיפולי שיניים והמון זמן יקר שיוקדש למשפחה במקום לטיפול שיניים.

ד"ר אריאל סביון
ד"ר אריאל סביון

ד״ר אריאל סביון רופא שיניים מעל 15 שנה, בעל תואר מאסטר כפול (גרמניה) במדעי הלייזר ומדעי האימפלנטולוגיה (שתלים דנטליים). משמש כמנהל רפואי של תאגיד שיניים ״סביון מדיקל סנטר בע״מ. בעלים של מועדון לימודי יוקרתי master_ implant, המכשיר רופאי שיניים בתחומים שונים. מדריך מוסמך היחידי בארץ של World Clinical Laser Institute בתחום מדעי הלייזר ברפואת שיניים בישראל. ד״ר סביון, מוביל דעה של חברות מובילות בארץ ובעולם, חוקר ומרצה בינלאומי בתחום רפואת שיניים בלייזר, רפואת חניכיים ושתלים דנטליים.

לקביעת תור התקשרו

טיפולים דנטליים

לפרטים נוספים וקביעת תור צרו קשר עוד היום

10 טיפים לציפויי חרסינה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​