רפואת שיניים בלייזר בישראל

מרפאת שיניים בראשון לציון בניהולו של ד"ר אריאל סביון

שתף דף זה
ד"ר אריאל סביון
תוכן עניינים

מחפשים רופא שיניים בראשון לציון? לא תמיד קל כל כך למצוא את רופא השיניים שאכן עונה על הציפיות שלכם, עובד בצורה מקצועית באמת ומציע זמינות גבוהה ללקוחות.
אנחנו כאן עם השירות המושלם, עם הצוות המקצועי והרופאים שיוציאו אתכם עם חיוך רחב ושיניים בריאות.

באנר - מרפאת שיניים בראשון לציון - בניהולו של ד״ר אריאל סביון

סביון מדיקל סנטר – מרפאת שיניים בראשון לציון בהנהלת ד"ר אריאל סביון

רופא שיניים פרטי בראשון לציון מציע טיפולי שיניים ובריאות הפה עם יחסי אנוש מעולים, סבלנות רבה והתאמה לכל מטופל, כולל כאלה הסובלים מחרדה דנטלית.

המרפאה שלנו מציעה מענה גם במקרים של עזרה ראשונה ומקרי חירום כשהמטופל תמיד יהיה במקום הראשון.

צפו בשירותים של מרפאת שיניים בראשון לציון – סביון מדיקל סנטר

במרכז הרפואי סביון בראשותו של ד"ר אריאל סביון, עומדים לרשותכם שירותי רפואת שיניים משקמת ואסתטית מהמתקדמים מסוגם בישראל. טיפולי השיניים נעשים תוך שימוש במכשור מתקדם, בשילוב לייזר, מיקרוסקופ והכל תוך שילוב אווירה נעימה ושירות אישי לכל לקוח.

מומחיות רפואת השיניים המתקדמת באה לידי ביטוי בציפויי החרסינה, הלבנת שיניים בלייזר וטיפולי שיניים וחניכיים המשלבים לייזר ומיקרוסקופ לתוצאות מדויקות כחוט השערה.

מתמחים בפתרונות אסתטיים ותפקודיים, טיפולי יישור שיניים, סתימות וטיפול מתקדם בעששת, פתרונות למחלות חניכיים ועוד. המרפאה מספקת מענה אישית, שקיפות מלאה וחתירה מתמדת למצוינות.

לפניכם כמה מהאפשרויות לטיפולים המתקדמים:  

ציפויי חרסינה

תמונה משולבת לפני ואחרי של עיצוב החיוך באמצעות ציפויי חרסינה בטכנולוגיה מתקדמת המשלבת מיקרוסקופ טיפולי וסוגי לייזר.

בסביון מדיקל סנטר, מרפאת שיניים בראשון לציון, מבצעים ציפויי חרסינה לשיניים באיכות הגבוהה ביותר. זהו פתרון אסתטי שמקנה תוצאות מרהיבות וחיוך מושלם.

במרפאה דואגים להתאמת ציפויים מושלמת, תוך מינימום הורדה של חומר השן. המטרה היא להעניק למטופלים שיניים לבנות, אחידות ומרהיבות תוך העלמת אי סדירות, סדקים או אפילו עקמומיות קלה.

הציפויים עשויים חומר עמיד לשנים, בצבע השן. הציפוי המכסה את החלק הקדמי של השיניים על סמך התאמה ותוכנית טיפול אישית. 

הטיפול מתאים לכסות על כתמים שלא ניתן להלבין ואף יעיל בהסתרת רווחים לא אסתטיים. בהתאמת הציפויים מביאים בחשבון את מבנה השיניים של המטופלים, אופי הסגר של השיניים. לפני הטיפול מבצעים צילומי שיניים מקיפים וכן מוודאים שאין מחלות שיניים או חניכיים שבהם יש לטפל לפני הצבת הציפויים.

במרפאה מתמחים בציפויי חרסינה בגישה המיקרוסקופית. השימוש במיקרוסקופ במשך הטיפול מאפשר השחזה מדויקת ועדינה ביותר של קדמת השיניים, לקבלת תוצאות מיטביות ושמירה על השיניים שלכם.

הלבנת שיניים

מחפשים רופא שיניים בראשון לציון שמציג תוצאות מצוינות גם בהלבנת שיניים? הלבנת שיניים נעשית על ידי הבהרה של אמייל השן.

הטיפול משיג תוצאות אסתטיות ניכרות והוא יכול להסיר כתמים שנוצרו עם הזמן בהשפעת משקאות כגון קפה, תה, טבק, סיגריות ועוד. במרפאה ניתן להגיע לרמת דיוק גבוהה מאוד של הלבנה, המתאימה לגוון השיניים הרצוי ומתאימה לצבע העור של המטופלים.

חשוב לציין כי הלבנת שיניים היא תהליך בטוח, ללא שום פגיעה באמייל השן וללא הסרה של רקמה בריאה. במידה ויש צורך בטיפולים כגון הסרת אבנית או טיפול בעששת, ניתן לקבל גם לכך מענה מקצועי ומלא בידיים מקצועיות. ההלבנה יכולה להתאים לטווח גילאים רחב ולכל מי שהאסתטיקה של החיוך חשובה לו (או לה, כמובן). 

טיפולי שיניים בלייזר

תמונה משולבת לפני ואחרי לטיפול בלייזר במחלת חניכיים כרונית, שיפור ועיצוב מתאר חניכיים באמצעות כתרי זירקוניה עיצוב החיוך באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.

במרכז הרפואי של ד"ר סביון עומדים לרשותכם מיטב טיפולי השיניים בלייזר. טיפולים מתקדמים אלה כוללים שימוש בלייזר הן בפעולה על רקמות קשות (שיניים) והן בפעולה על רקמות רכות (כגון החניכיים).

הטיפולים הללו מלבד התוצאות הטובות שלהם, חוסכים את הצורך להשתמש בכלי קידוח רועשים שנמצאים בשימור ברוב מרפאות השיניים בארץ.

במרפאה של ד"ר סביון דוגלים במקסימום שימוש בטכנולוגיית הלייזר, משום שהיא מייצגת טיפולים חדשניים בגישה זעיר פולשנית. המטרה היא שיפור בריאות השיניים והקטנת ההשפעה של הטיפול על רקמות בריאות. קרני הלייזר מתוכננות בדיוק למטרה זו. 

ניתן לעשות שימוש בכמה סוגים של לייזר בתאם לצורך, על פי סוג הטיפול שעומד על הפרק ולפי אופי הרקמה המטופלת. ישנם הבדלים באופי ספיגת הלייזר בסוגי רקמה שונים על פי הרכב הרקמה וכמות הנוזלים שבתוכה.

במרפאה מתמחים בטיפולים אלה, שהם החדשניים מסוגם ברפואת שיניים ומאפשרים להשיג תוצאות מיטביות בשילוב נוחות למטופלים. ניתן לבצע בשיטה זו ניקוי וטיפול בעששת, טיפולי שורש, טיפולים במחלות חניכיים כרוניות, שתלים, השתלות חניכיים ועוד. 

יישור שיניים

לרשותכם במרפאה גם מגוון טיפולי יישור שיניים. זהו טיפול שמשפר את מראה החיוך וגם עוזר לשמור טוב יותר על בריאות הפה (שיניים ישרות קלות יותר לניקוי). במרפאה מבצעים יישור שיניים בשלל טכניקות לבחירת הלקוח, הכל בהתאמה למטופל לפי שיקולי איכות, נוחות ועלויות.

ניתן לבחור ביישור באמצעות סמכים ("גשר" לשיניים) או בשיטות מודרניות יותר כמו קשתיות שקופות או יישור פנימי. שיטת Invisalign שמבוצעת גם היא במרפאה משלבת פתרון נסתר ואסתטי, עם נוחות מיטבית בזמן הטיפול (בזכות התקן נשלף ושקוף).

שיטה זו נחשבת יעילה ונוחה ומתאימה למעדיפים שהתהליך יהיה בלתי נראה כמעט באופן מוחלט. בטיפול נעשה שימוש בתוכנת הדמיה ממוחשבת, שמשפרת את התוצאות  ומסייעת לעקוב אחר תהליך היישור לכל אורך הדרך. זוהי אפשרות בטוחה שמסייעת לשמור על בריאות הפה, שיניים וחניכיים, שכן מאפשרת לנקות השיניים בצורה רגילה בזמן הטיפול ולכל אורכו.

במרפאה ניתן לבחור בשיטות יישור נוספות, כדוגמת שיטת דיימון שמבוססת על מנגנון ייחודי שמיישר את השיניים עם פחות אי נוחות ושיפור ביכולת ניקוי השיניים לעומת סמכים מהסוג הוותיק. 

השלמת שיניים 

במרפאה של ד"ר סביון עושים הכל על מנת לאפשר הצלת שיניים, על ידי רפואת שיניים משמרת. הצוות הרפואי מבצע שיקום של השיניים באמצעות סתימות תוך שימוש בפתרונות כגון קומפוזיט, פורצלן או אמלגם.

יחד עם זאת, ישנם מצבים שבהם לא ניתן להציל את השן בשיטה כזאת. במידה וכך, תוכלו לקבל במרפאה פתרונות מגוונים שכוללים למשל טיפולי שורש תחת מיקרוסקופ וכן השתלות שיניים להשלמת שיניים חסרות. השלמת שיניים נועדה לספק תוצאות טבעיות למראה על בסיס ההשתלה ושמירה על מלוא יכולת הלעיסה.

חשוב לציין שהשלמת שיניים חסרות על ידי השתלה דנטלית מסייעת למנוע ספיגת עצם ובכך שומרת על החיוך שלכם, על קו הלסת ועל יכולת לעיסה, לצד שמירה על מראה לסת ופנים צעיר יותר.  

טיפול במחלות חניכיים

אנשים רבים עשויים לפתח בשלב כזה או אחר מחלת חניכיים. מחלות חניכיים עלולות לבוא לידי ביטוי בריח פה לא נעים, דימום מהחניכיים ובשלב מתקדם אפילו פגיעה ביציבות השיניים ונשירת שיניים. לרווחת המטופלים, במרפאה מבצעים טיפולי חניכיים באנשים בגילאים שונים ובשלבים שונים של מחלת חניכיים.

רצוי כמובן לקבל טיפול ככל האפשר בשלב מוקדם שבו ישנה דלקת חניכיים קלה. יחד עם זאת במקרה הצורך מבצעים במרפאה טיפולים יותר אינטנסיביים כגון למשל ניקוי עמוק של החניכיים.

במידת הצורך בונים תוכנית שיקום בשילוב טיפול תרופתי או שיקום באמצעות ניתוח חניכיים. במרפאה עושים הכל על מנת לאפשר לכם ליהנות מחניכיים אסתטיות ושמירה על השיניים שלכם. זיכרו שהזנחה עלול לגרום לנזק להחמיר ולכן עדיף לטפל כמה שיותר מוקדם כך שאתם מוזמנים להגיע למרפאה לייעוץ. 

השתלת חניכיים

השתלת חניכיים לפני ואחרי

כאשר מטופל או מטופלת מגיעים למרפאה עם פגיעה ניכרת ברקמת החניכיים, הטיפול נעשה בשיטה מתקדמת ותחת מיקרוסקופ רב עוצמה. במידה ומגיעים בשלב שבו ניכרים סימני נזק בחניכיים, במרפאה מבצעים במקצועיות טיפולים כגון החלקת השורשים וקרצוף רובד שן.

עם זאת, במידת ונדרש טיפול נוסף ניתן לקבל מענה מקיף בשיטת ההשתלה. השתלת חניכיים מתאימה במצבים של נסיגת חניכיים קשה וחשיפת השורשים המלווה בכאבים ורגישות רבה.

ההשתלה יכולה להתבצע בשיטות שונות לפי הצורך, כשהמטרה היא להגן על שורשן השן, למנוע התפשטות של עששת לעומק השן וכמובן להשיג מראה אסתטי וחיוך טבעי. 

איך לבחור רופא שיניים בראשון לציון?

כשאתם באים לבחור את רופא השיניים שלכם, חשוב שתשימו דגש על מספר נקודות על מנת שהבחירה בסופו של דבר תהיה בחירה הכי טובה, ונכונה עבורכם. ראשית למען בריאות השיניים ושנית גם למען הכיס שלכם.
כי כמו שכולנו יודעים, טיפולי שיניים עשויים להגיע לעלויות גבוהות מאוד ולא תמיד באמת צריך לשלם כל כך הרבה כדי ליהנות מתוצאות טובות.
הבחירה ברופא השיניים חייבת להיעשות מתוך התחשבות בגורמים הבאים:

  • רופא מומחה – הדבר הראשון זו המומחיות של רופא השיניים. כשאתם עולים על כיסא הטיפולים ופוערים את הפה, אתם כבר נתונים לגמרי לחסדיו ולמקצועיותו של הרופא. אם הוא לא יהיה מומחה באמת בתחומו, הטיפול לא יהיה נכון ובמקרים רבים עלולים להתרחש טעויות שאי אפשר יהיה לתקן אותם.
  • רופא עם זמינות גבוהה – לא פעם אנחנו זקוקים לטיפול שיניים ולא רוצים לדחות את הטיפול מה שעשוי לגרום לנזקים לאור הזמן שיחלוף. רופא שהתורים הקרובים הם רק לאחר חודשיים ויותר, הוא לא רופא שכדאי לכם לפנות אליו ולו רק בגלל ההמתנה שעשויה לדרדר את מצב הפה עוד יותר.
  • רופא אנושי – כמו בכל תחום, אנחנו לא אוהבים להתעסק עם אנשים שאינם סימפטיים. חשוב לבדוק אם מדובר ברופא שיניים נעים הליכות, אנושי וכזה שיעניק לכם תחושה טובה ונעימה.
אביטל מנחם
25-7-2023
קרא עוד
הגעתי לד״ר אריאל מצפת לטפל בחניכיים שלי. ד״ר אריאל פתר לי בעיה קשה שרופאים אחרים לא הצליחו ורק בלבלו לי את המוח והבטיחו הרים וגבעות. דר אריאל אמר לי בבדיקה הראשונה הכל בצורה הכי אמינה ומקצועית שיש. אמר לי מה כן יעזור מה אי אפשר כבר לשנות…ממש הסביר לי הכל ולא הבטיח לי דברים שלא יוכל לעשות. והכי חשוב שהיה לו חשוב כמה שיותר לשמור על השיניים הטבעיות שלי !!אני מפחדת מרופאי שיניים מאוד ומההרדמה בפרט והוא היה עדין כל כך שלא הרגשתי כלום הייתי בהלם. קיבלתי טיפול מושלם ויחס ושירות מעולה מכולם במרפאה וגם הוא פינק אותי בחומרים ללא עלות בגלל שהגעתי מרחוק 🙂 בקיצור ממליצה ממשש ממש רופא מקצועי ואמין ביותר מצטערת שלא הכרתי אותו קודם הייתי יכולה לחסוך לי הרבה עוגמת נפש
Miron Zelnik
26-7-2023
קרא עוד
הגעתי לדר סביון עם אישתי מחיפה, לצורך השתלות שיניים ושיקום מלא. כל החיים התביישתי לחייך, והחלום שלי היה לחייך ללא פחד. טופלתי בטכנולוגיה מתקדמת, מאוד מרוצה, וממליץ לכל אחד לעבור את הטיפול אצל ד״ר אריאל סביון. צוות מדהים ושירותי. ממליצים בחום
orit ha
27-7-2023
קרא עוד
רופא מקצועי מאוד, רמה אחרת מכל רופאי השיניים שטיפלו בי עד היום. עובד בעדינות ובדיוק מושלם. הגעתי לד"ר אריאל אחרי שנים של טיפולים שלא היו לשביעות רצוני ועם תוצאות בינוניות ומטה, עשה עבודה מדהימה ואני מאוד מרוצה. ממליצה בחום💕
Tamara Tchenak
31-7-2023
קרא עוד
מאוד מקצועי שעושים בו דברים כאשר במקומות אחרים לא נותנים לך סיכוי ושממנו חוזרים עם חיוך גם יפה, גם בריא וגם מצב רוח מרומם. זה המקום שבסוף הטיפול מרגישים געגועים לכל הצוות.
Lusine Hairumian
01-08-2023
קרא עוד
הגעתי לד״ר אריאל סביון לאחר שכמה רופאים סירבו לקבל את המקרה שלי ורופאה אחרת עשתה נזק והחמירה את המצב. זה היה הדבר הכי טוב שיכולתי לעשות – ד״ר אריאל סביון מקצועי, עובד בטכניקות הכי חדישות, יודע מה הוא עושה ולאורך כל הדרך היה לו אכפת שאקבל את התוצאה הכי טובה שאפשר. למרות שהיינו עוד בתהליך הטיפול, הד״ר דאג שנספיק עד החתונה שלי להגיע למצב מעולה כדי שאוכל לחייך ולהרגיש הכי יפה שיש. כולם בקליניקה מקסימים והד״ר השקיע המון זמן ומשאבים כדי שאוכל לחייך בביטחון ולהיפתר מהבעיה שרדפה אותי שנים. ממליצה בחום!
הקודם
הבא

למה לבחור בסביון מדיקל סנטר?

סביון מדיקל סנטר היא מרפאה שעונה על כל הקריטריונים. מרפאה עם צוות אנושי ומסור, מרפאה עם צוות מקצועי ומומחה וכזה שמציע מענה מושלם לכל סוג של בעיה. טיפולי חניכיים, טיפולי שורש, שתלים דנטליים, ציפויי חרסינה ועוד ועוד.
כל מטופל מקבל את מלוא היחס ואת התחושה הטובה והרצויה ביותר. במרפאה יש גם שירות של עזרה ראשונה שנועדה להקל באופן מידי על הכאב.

השתלת שיניים בראשון לציון – השיטה של ד"ר אריאל סביון

במרפאה של ד"ר אריאל סביון מבצעים שתלים דנטליים בשיטות הכי מתקדמות וגם הכי מדויקות שקיימות.
לפני הכול מתכננים את ההשתלה בתוכנת תלת מימד. הביצוע של השתל נעשה בעזרת סד כירורגי כאשר הוא מונח על שיני המטופל (אם יש כאלה) כאשר דרך הסד מבצעים את הקידוחים ואת החדרת השתל. כך מתקבלות תוצאות מדויקות מאוד.

מקצועיות וידע
הסבר על המצב הרפואי
מענה לשאלות המטופל
הקדשת זמן למטופל
עד כמה פשוט לקבוע תור
מצב המרפאה
אדיבות הצוות

נבחרת מומחים של סביון מדיקל סנטר – מרפאת שיניים בראשון לציון

בריאות הפה ובכלל טיפולי שיניים כוללים הרבה מאוד תחומים. יש את הטיפולים הבסיסיים בשיניים שהם כוללים סתימות, טיפולי שורש ועקירות. יש את העקירות הכירורגיות, יש טיפולי שורש מורכבים המחייבים עבודה של מומחה. יש טיפולי אורתודנטיה, יש טיפולי חניכיים, יש שתלים דנטליים, יש ציפויי חרסינה ועוד ועוד.

כדי שכל טיפול ייעשה כראוי, חשוב לפנות אל מרפאה שמציעה מומחים מיוחדים לכל תחום בפני עצמו.
נבחרת המומחים לכל טיפול במרפאה שלנו ישמחו לספק גם לכם את המענה המשלם לכל בעיה.

בשורה התחתונה, אם בריאות הפה והאסתטיקה של החיוך חשובים לכם, מוזמנים לפנות לד"ר סביון, רופא שיניים פרטי בראשון לציון – בעל ניסיון עשיר ברפואת השיניים המתקדמת ביותר. 

ד"ר אריאל סביון
ד"ר אריאל סביון

ד״ר אריאל סביון רופא שיניים מעל 15 שנה, בעל תואר מאסטר כפול (גרמניה) במדעי הלייזר ומדעי האימפלנטולוגיה (שתלים דנטליים). משמש כמנהל רפואי של תאגיד שיניים ״סביון מדיקל סנטר בע״מ. בעלים של מועדון לימודי יוקרתי master_ implant, המכשיר רופאי שיניים בתחומים שונים. מדריך מוסמך היחידי בארץ של World Clinical Laser Institute בתחום מדעי הלייזר ברפואת שיניים בישראל. ד״ר סביון, מוביל דעה של חברות מובילות בארץ ובעולם, חוקר ומרצה בינלאומי בתחום רפואת שיניים בלייזר, רפואת חניכיים ושתלים דנטליים.

ד"ר אריאל סביון

לקביעת תור התקשרו

טיפולים דנטליים

לפרטים נוספים וקביעת תור צרו קשר עוד היום

10 טיפים לציפויי חרסינה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​